Як повідомляє прес-служба МВС, жертвою двох шахрайок стала 22-річна місцева жителька Тернополя.

Дівчина, аби зняти прокльони з сім’ї, віддала пройдисвіткам  15 тисяч гривень, 1500 доларів США, 600 євро та золоті ювелірні вироби. Сценарій, розіграний зловмисницями, мало чим відрізнявся від інших подібних злочинів.

«Дівчині запропонували позбутися чар шляхом відмолювання гріхів. Ритуал треба було здійснити над «речами, що притягують прокляття, – грошима та золотими виробами».  Тому дівчина, рятуючи родину, винесла з дому 15 тисяч гривень, 1500 доларів США та золоті ювелірні вироби. Усе добро, з якого, зі слів ворожки, слід негайно зняти страшні пороби, дівчина загорнула в шубу і передала в руки зловмисницям», - йдеться в повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 КК України (шахрайство). Правоохоронці розшукують зловмисниць.

Працівники міліції вкотре застерігають жителів області бути обачними та не довіряти незнайомцям.

Слід уникати будь-яких контактів з особами, які хочуть яким-небудь чином привернути вашу увагу. У жодному разі не дивіться їм в очі, не дозволяйте торкатись вас. Не приставайте на пропозиції незнайомців поворожити чи зняти порчу. Пояснюйте дітям, що не слід розмовляти з незнайомими людьми, а також віддавати їм цінні речі.