Видання ТВ-4 опублікувало у мережі відео, відзняте під час сесії Тернопільської міськради.

«У державі є прийняті державні свята, які зобов’язують по всій державі їх святкувати. Зелені свята входять до тих самих державних свят.

Іду я по вулиці 15 квітня на Зелені свята...Вісім осіб всього продають – труси, ліфчики... Другий там продає рибні снасті. Ну якби це був хліб чи ще щось таке, необхідне до проживання… Але, щоб на Зелені свята і на світлий понеділок люди відкрили і продавали саме труси… Ну то трошки вже перегиб.

У мене таке звернення, чи щоб у рішенні виконкому, чи якесь попередження власникам ринків, щоб хоча б вже на такі дуже кричущі свята, тим більше, що це державні свята…

Бо, якби таке було в Німеччині, то в Німеччині би моментом власник полетів би, аж за ним би закурилось. Хоч попередження, щоб такі речі більше не робились», – виголосив депутат.

«Про що попередження? Про труси чи про що?» – уточнив у нього міський голова Сергій Надал.

«Щоб на Зелені свята трусами не торгували», – відповів Володимир Гринда.

У цей час присутні у залі почали аплодувати і сміятись, порадивши впровадити таку заборону і для Великодня та Різдва. З цією пропозицією депутат Гринда погодився.

Врешті, мер пообіцяв звернутись до управління торгівлі міськради, щоб підготувати звернення до тернопільських підприємців з проханням не торгувати під час свят.