У Тернополі 22 вересня знайшли мертвою заступницю директора школи.

Про це повідомили у поліції Тернопільської області.

Відомо, що напередодні жінка не вийшла на роботу. Її колеги не могли також до не додзвонитися, а тому попросили сусідку перевірити, чи з жінкою все добре. Та ж виявила завучку вже мертвою.

Правоохоронці встановили, що вчительку вбили. Зараз триває слідство.

Вбита конфліктувала із невідомим

За даними видання “20 хвилин” загибла – заступниця директора 11-ї школи. Жінка не одружена, дітей не мала, проживала сама. Вчора ще була в школі. Сьогодні не прийшла до школи – колеги захвилювались, почали дзвонити. Вона слухавки не брала. Тоді пішли до неї додому – там ніхто не відчиняв. Колеги звернулись до поліції. Коли відчинили двері – побачили нерухоме тіло. Судмедексперт, при попередньому огляді, визначив, що смерть – насильницька. Тобто, жінка не сама упала і розбила голову. У квартирі все чисто і охайно, принаймні візуальних ознак пограбування немає. Наразі чекають приїзду родичів, аби подивились, чи нічого не пропало.

Що кажуть у школі

Директор 11-ої школи школи Павло Літинський підтвердив інформацію, що загибла – Анжела Володимирівна Макаренко.

Для усієї школи це стало великим потрясінням. Педагоги в розпачі. Колеги, імен не називаємо, розповідають, що вчора, 21 вересня, у школі трапився інцидент: якийсь чоловік намагався прорватись до школи. “Кричав, що з навчального закладу зробили Бог зна що і тепер сюди не пропускають. Саме Анжела Володимирівна намагалась його заспокоїти – розмовляла з чоловіком. Чи причетний він до вбивства – поки не зрозуміло”,  – кажуть вчителі.

“20 хвилин” також стало відомо, що телефон жінки знайшли біля одного із закладів на вул. Лепкого. Чому там опинився – мають встановити правоохоронці.