Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Facebook.

Повідомляється, що 39-річний житель Торецька добровільно приєднався до терористів в 2014 році. Перебуваючи у відпустці на місцевому державному підприємстві, де він працював забійником, чоловік задля заробку почав чергувати на незаконно встановленому блокпосту, розташованому в с. Дружба.

«Зі зброєю в руках він виконував накази свого безпосереднього командира, перевіряв документи водіїв та пасажирів автомобілів, незаконно оглядав салони і багажники зазначених автомобілів», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що приблизно через два тижні прибічник терористів усвідомив, що його просто використовують і не збираються оплачувати його «роботу», тому залишив лави бандформування. Перед звільненням міста українськими військами він виїхав на територію РФ, де прожив деякий час, після чого вирішив повернутися додому.

У рідному місті бойовик продовжив працювати на своєму підприємстві, сподіваючись, що уникне відповідальності за своє кримінальне минуле. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

 

«Вголос»