Про це повідомляє Державна комісія з розслідування катастрофи літака, інформує Урядовий портал.

«До рефрижератора буде переміщено тіла загиблих, які було знайдено на місці трагедії фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуацій протягом останніх двох діб, а також рештки тіл, які буде зібрано у ході подальших пошукових робіт», – зазначається в повідомленні.

Тим часом перший потяг із запломбованими вагонами-рефрижераторами, що знаходиться на залізничній станції м.Торез, і до якого в ніч з 20 до 21 липня завантажено 192 загиблих та 8 фрагментів тіл, досі не може зрушити з місця трагедії, оскільки терористи блокують його виїзд.

Держкомісія постійно через представників ОБСЄ, які знаходяться на місці падіння літака, веде діалог з бойовиками щодо можливості вивезення тіл загиблих.

Загалом підрозділами ДСНС України станом на вечір неділі знайдено тіла 251 загиблого та 86 фрагментів тіл.

Наразі Держкомісія заявляє про повну готовність забезпечити оперативне обслідування тіл і проведення аналізу ДНК загиблих протягом 3 діб.

Українські медики, які входять до Держкомісії, через Інтерпол мають доступ до бази зразків ДНК родичів усіх загиблих пасажирів літака Boeing 777.

Віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який очолює Держкомісію з розслідування, доручив відпрацювати механізм оперативної видачі відповідних документів родичам загиблих в авіакатастрофі після усіх процедур ідентифікації тіл.