Операція у захопленому терористами торговому центрі триває третю добу.

Керівник МВС Кенії заявив про повний контроль приміщення торгового центру силовиками. Скільки терористів ще може перебувати у приміщенні не повідомляли. Натомість місцевий канал ТБ раніше проінформував про те, що силовикам вдалось знищити ще шість терористів.

Також, західні ЗМІ повідомляють про те, що на території комплексу пролунало кілька вибухів.

За останньою інформацією, внаслідок теракту у торговому центрі загинули 62 людини. Раніше повідомляли про 69 жертв, однак згодом інформацію скорегували, оскільки кілька загиблих порахували двічі. Врятували із полону терористів 200 людей. 175 із них звернулись по медичну допомогу. Також, під час спецоперації постраждали 11 силовиків.

Зараз влада Кенії сумнівається у причетності до теракту громадянки Великобританії Саманти Льютвейт на прізвисько «Біла вдова». Раніше про те, що жінка є серед терористів, які захопили торів центр, повідомили британські ЗМІ. Але інформацію щодо причетності до теракту жінок чи громадян іншої держави представник угрупування «Аш-Шабаб» спростував.

Нагадаємо, в суботу, 21 вересня, озброєні люди напали на відвідувачів фешенебельного торгового центру Westgate в Найробі. Перед початком стрілянини вони дозолили вийти із приміщення лише мусульманам. Відповідальність за теракт взяло на себе угрупування «Аш-Шабаб», що пов’язане із міжнародною терористичною організацією «Аль-Каїда».

Джерело: РІА Новини

Фото: Радіо Свобода