Учасниками форуму будуть туристичні оператори і організації Львова, України, зарубіжжя, міжнародні експерти туристичної сфери.

Про це повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор.

«На форумі буде презентовано проект Стратегії розвитку туризму м. Львова 2009-2015 рр. Під час форуму відбудуться конференції з обміну досвідом, майстер-класи міжнародних експертів з маркетингу в сфері туризму, функціонування туристично-інформаційних центрів», - додав він.

Також за його словами, в цей же час буде обговорюватися питання створення туристично-інформаційної інфраструктури у м. Львові: «В результаті розробки і подання проекту на фінансування програмою TACIS «Створення туристично-інформаційної інфраструктури у м.Львові» підписано контракт на його реалізацію, проведено міжнародну конференцію. Впровадження проекту дозволить покращити внутрішню і зовнішню комунікаційну доступність туристичних об’єктів за допомогою уніфікованих багатомовних носіїв інформації – вказівників, планшетів, карт, табличок з назвами вулиць».

Крім того, як повідомив Сидор, створено Львівське комунальне некомерційне підприємство «Центр розвитку туризму м.Львова», яке забезпечить комплекс інформаційних послуг для туристів через мережу туристично-інформаційних центрів і пунктів.