На зборах, організованих ЗАТ „Трускавецькурорт”, створили ініціативну групу за проведення референдуму на відкликання міського голови Трускавця Лева Грицака із займаної посади.
Про це „Контекст-медіа” повідомив генеральний директор ЗАТ „Трускавецькурорт” Богдан Аксентійчук.
За його словами,сьогодні ініціативна група подасть документи для реєстрації у міській раді.
Богдан Аксентійчук розповів, що на вчорашніх зьорах були присутні 230 чоловік – усі, хто подав заявку на проведення зборів.
На зборах були також присутні представники влади, які закликали не проводити цей захід – сказав він.
Як повідомляло агентство, Президія Федерації профспілок України, вирішила проводити референдум на відкликання міського голови Трускавця через те, що він ініціював зняття з державної реєстрації „Трускавецькурорт” як незаконне утворення.
Для проведення референдуму про відставку Лева Грицака ініціаторам потрібно зібрати 1600 підписів.
На „Трускавецькурорті” зараз працює 4 тис. осіб.
Конфлікт між ЗАТ „Трускавецькурорт” точиться уже два роки, відколи Лев Грицак замінив Богдана Матолича на посаді міського голови Трускавця.
За словами Богдана Аксентійчука, міський голова чинить постійний тиск на „Трускавецькурорт” з метою отримання контролю над його діяльністю.
ЗАТ „Трускавецькурорт” об’єднує 7 санаторіїв („Каштан”, „Берізка”, „Весна”, „Кристал”, „Алмаз”, „Янтар” та „Рубін”), які одночасно спроможні прийняти понад 5 тис. осіб. Компанія має також 2 бальнео-озокеритні лікарні, 2 палаци культури, АТП, 2 бювети мінеральних вод.
99,9% акцій „Трускавецькурорту” належить „Укрпрофоздоровниці”, 0,001% — Раді профспілок Львівщини.