Цьогоріч організатори очікують понад 4 сотні гостей з усієї України та з-за кордону, повідомили у прес-службі Львівської облради. За словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, цьогоріч обрано для обговорення три стратегічні напрями:

- Інструменти забезпечення сталого розвитку Карпатського Єврорегіону.

- Можливості для підтримки регіонального та місцевого розвитку.

- Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності.

«Форум покликаний стати унікальною міжнародною платформою обміну досвідом з питань посилення співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів», – наголосив голова облради.

Варто зауважити, що на на сайті Форуму місцевого розвитку триває реєстрація учасників. Зареєструватися можна за посиланням.

Додамо, що організаторами Форуму місцевого розвитку є Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна», Асоціація Місцевих Рад «Ради Львівщини».

Нагадаємо, що минулого року на Форумі місцевого розвитку понад 400 учасників з України, Польщі, Угорщини, Румунії, а також представників ЄС на найвищому рівні обговорювали теми стратегічного розвитку Карпат, децентралізації та роботу органів місцевого самоврядування.

 

 «Вголос»