Як інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, у такий спосіб вони помстились за те, що він нібито не розрахувався за випиті коктейлі в одному з барів міста Дрогобича.

Зокрема, як встановили оперативники Трускавецького міськвідділу міліції, 16-річна жителька  міста Дрогобича, студентка  другого курсу одного з професійних ліцеїв, спільно з двома приятелями – 22-річним жителем міста Дрогобича, який працює барменом в одному із закладів міста та 21-річним безробітним жителем міста Дрогобича вирішили «помститися»  34-річному жителю одного із сіл Дрогобицького району, який під час перебування у барі міста Дрогобича, де працює один з нападників, нібито не розрахувався за випиті коктейлі.

За словами начальника Трускавецького міського відділу міліції Івана Малиша, компанія на чолі зі студенткою перестріла чоловіка неподалік від одного з розважальних  закладів міста Трускавця і почали його бити.

Коли він впав на землю, його почала копати ногами по голові та тулубу і 16-річна студентка. Згодом вона витягла з кишень жертви гаманець і заволоділа його грошима в сумі 150 доларів США та 150 гривень.

Тоді нападники втекли з місця події залишивши постраждалого на вулиці.

У потерпілого медики діагностували тілесні ушкодження та черепно-мозкову травму.

16-річній студентці та двом її спільникам 22 жовтня 2013 року оголосили підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою).

Це правопорушення карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.Матеріали кримінального провадження скеровано  в суд.