В одному із центральних районів Кабула біля комплексу Green Village пролунав вибух.

Повідомляється про чотири жертви та понад 100 поранених, пише "Європейська правда" із посиланням на The Associated Press.

Як повідомляє влада Афганістану, вибухнула вантажівка поблизу комплексу, де розташовані офіси кількох міжнародних організацій і готелі.

Повідомляється, що в автобус заклали вибуховий пристрій.

У результаті вибуху пошкоджено кілька будівель.

Представник Міністерства охорони здоров'я повідомив, що 113 поранених були доставлені в різні лікарні в Кабулі. Серед поранених – 23 дітей і 12 жінок, більшість поранених є цивільними особами.

Серед загиблих є троє солдатів і один цивільний.

Ця територія часто була об'єктом нападу в минулому. Багато іноземців живуть у цьому районі, який посилено охороняється афганськими військовими, а також приватними охоронцями. Дороги до району залишалися заблокованими силами безпеки протягом ночі і у вівторок вранці.

Відповідальність за теракт взяв на себе "Талібан", а у заяві групи йдеться про участь п'яти нападників, включаючи терориста-смертника. Чотири інші нападники вступили у перестрілку із афганськими військовими, але таліби не повідомили, що з ними сталося.

Напад стався за кілька годин до того, як посольство США в Кабулі оголосило, що спеціальний посланник в Афганістані Залмай Халілзад прибув у Кабул, щоб зустрітися з президентом Ашрафом Гані та іншими політичними лідерами, щоб обговорити наступні кроки у зусиллях США із сприяння мирного процесу в Афганістані.