Як інформує кореспондент Вголосу, невідомі також розкидали листівки з гаслом «Садовий геть з престолу».

Крім того, з даху приміщення Універмагу розгорнули плакат, на якому був зображений портрет людини, схожої на міського голову Львова Андрія Садового, з простреленою головою. Поруч вивісили прапор, імовірно, організаторів акції.

Вони також розкинули листівки.

Подаємо повний текст:

Львівський Універмаг
Під час визначення ціни оренди за нежитлові приміщення на вул. Шевській, 1 чиновники Садового для «Львівського універмагу», що на площі Ринок, зробили знижку в розмірі аж 4,8 рази. Для цієї фірми управління комунального майна ЛМР встановили ціну оренди нежитлових приміщень, загальною площею 1850,4 кв. м, в розмірі 19,5 тис. грн з ПДВ у місяць, хоча орендна плата за нього для Львівського ЗАТ «Торгівельний дім» Львів складала 93,3 тис. грн у місяць. За попередніми підрахунками, впродовж 2009-2012 років така «екпертна» оцінка управління комунальної власності ЛМР коштувала громаді міста збитків щонайменше на 2,5 млн. грн.

Будинок за 4 млн. грн.

Андрій Садовий недавно купив будинок майже за 4 млн. грн., а не так давно казав, що його дохід в рік становить 88,1 тис. грн. Також Садовий разом з дружиною є власником ТРК «Люкс». 3% акцій вони продали за 3 млн. грн. Виходить, що 100% акцій коштиує 100 млн. грн. А чи не забагато за провінційну телерадіокомпанію? У медіа-холдинг мера Львова Андрія Садового також входять Zaxid.net, Телеканал 24, Радіо 24, Football 24.

Дивізія Галичина

Концерт до 70 річниці з дня створення 1 Української Дивізії Української Національної Армії «Галичина». Під примусом Садового управління культури ЛМР заборонило проведення концерту, хоча депутати ЛМР підтримали та проголосували  «за» виділили 40 тис. грн. на проведення даного заходу. 16 травня також мав відбутись марш центральними частинами міста Львова та сам концерт.

Фото Вголосу