На захід прийшли близько 5 тисяч мешканців міста.

Як інформує прес-служба ЛМР, у рамках заходу за участю Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, духовенства Львова та громади міста, кожен запалив свічку, як символ єднання спільноти Львова у християнській вірі.

«Сьогодні ми запросили Вас не до храму. Сьогодні ми запросили Вас сюди, в центр нашого міста, до серця нашого міста, щоб ми могли показати свою віру. Цим заходом ми завершуємо роздуми над даром віри. Ми не зібрались сьогодні різноконфесійні люди. Ні. Ми зібрались разом в одній вірі з одним даром, який Господь нам дарував», - розповів отець Павло Дроздяк.
Відтак, гурт священиків «Новий час» представив цікаву євангелізаційну музичну програму. Також відбувся конкурс дитячих малюнків на тему віри.

О 18:00 год розпочався подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця у супроводі хору Львівської духовної семінарії Святого Духа. Очолив молитву владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

«Мені дуже приємно, що Ви прийшли сьогодні на наше моління, що відгукнулись і прибули, щоб засвідчити віру. Не тільки, прийшовши до церкви, очевидно, Ви її свідчите кожного дня, але тут ми її свідчимо в особливий спосіб», - зазначив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Усі учасники спільної молитви запалили на площі перед Оперним театром свічки, аби показати, як багато є тих людей, що вірують.

Завершальним акордом заходу стало проголошення громадою «Символу віри» і спільне виконання «Боже великий, єдиний».

Захід відбувся з ініціативи Львівської архиєпархії УГКЦ та за підтримки Львівської міської ради.