Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Світлофори встановили у межах проекту «Система організації дорожнього руху для трамвайних коридорів №2 і №6».

Зараз світлофори працюють у передстартовому режимі «жовтого мигання» – вони ще не налаштовані і рух транспорту на цих перехрестях регулюється дорожніми знаками.

За словами начальника відділу автоматизованих систем керування рухом ЛКП «Львівавтодор» Мирослава Туркевича, на перехресті вул. Руська-Підвальна компанія «Сварко» проводить налаштування для синхронізованої роботи світлофора та болларда.

Окрім того, наступного тижня на світлофорних об’єктах облаштують відеодетектори та стратегічні детектори, які передаватимуть інформацію про накопичення транспортних засобів на перехрестях та їх кількість між зупинками у Центральний диспетчерський пункт.

Відповідно до проекту, мало бути змонтовано 29 світлофорів, наразі змонтовано 26.

Туркевич пояснив, що потреба у світлофорі на вул. Городоцькій-Данилишина відпала у зв’язку зі зміною організації там дорожнього руху.

«На вул. Бандери-Чупринки та на вул. Коперника біля повороту на трамвайну зупинку проектант надав нам рекомендації щодо недоцільності встановлення там світлофорів. Можливо, натомість кампанія «Сварко» замінить на «розумні» два світлофорні об’єкти на пр. Свободи – вул. Гнатюка та на пр. Свободи – вул. Коперника», – додав посадовець.