Опісля благословення та освячення відбудованого парку старосамбірськими священиками, перед старосамбірчанами виступив громадський діяч Ігор Пукшин, який організував роботи з відновлення.

«До цієї ідеї мене наштовхнули мої маленькі діточки. І мабуть немає нічого приємнішого в житті, як дивитися на те, коли граються і радіють твої діти. Нещодавно я проходив цим парком, і жахнувся який він похмурий: поламані лавочки, напівзруйновані гойдалки, на яких бавились діти, відсутній благоустрій.  Ідея була прийнята блискавично, і в найкоротший термін ми поміняли все тут до невпізнання. Ми не лише встановили найсучасніший дитячий майданчик, гірки та каруселі: капітального ремонту зазнала сама паркова зона. Була постелена бруківка, вимощені доріжки, вмонтовані лавочки, висадженні клумби. І Ви знаєте, дивлюсь сьогодні ні ці радісні щасливі обличчя, і душа радіє. Адже діти це наше майбутнє. І від того в яких умовах вони зростають, залежить їхня доля. Тому для найменших прикарпатців ми ніколи не шкодуватимемо ні часу, ні коштів, а головне – батьківської уваги », – запевнив Ігор Пукшин.

«Я сьогодні прийшла зі своїми двома дітьми. Звісно, ми не могли пропустити таку подію. Діти з самого ранку вже стояли в дверях, чекали, коли ж нарешті вийдемо з хати. Такими задоволеними я їх давно не бачила. Усі кажуть, що цей парк стане візитною карткою нашого міста. І я з ними погоджуюся», – розповідає старосамбірчанка пані Наталя.

На завершення урочистостей дітей пригостили ласощами та вони отримали подарунки.