Політолог Володимир Воля пояснив причину допитів Петра Порошенка у Державному бюро розслідувань

Про це він розповів у коментарі для ІА Вголос».

«Я думаю, що у цю гру грають відразу декілька гравців. Це все почалось через заяви Портнова в ДБР. Навіщо він це робив? Портнов, як на мене, багато за що мститься тій владі, яка була раніше. У нас відкривається справа, а далі нею починають «гратись» усі: вороги і прихильники минулої влади, вороги і прихильники сучасної влади та навіть фігуранти. Якщо говорити про те, що відбувається зараз, то очевидно, що хтось у команді чинного президента використовує цю тему для впливу на різні обставини у той чи інший спосіб. Можливо для банальної дискредитації Петра Порошенка або для того, щоб йому не жилося спокійно», - сказав Володимир Воля.

«Наприклад, ситуація із поїздкою у Давос теж може це підтвердити. Справа у тому, що у зв’язку із цими викликами Порошенко туди не полетів. Насправді його виступ на Всесвітньому економічному форумі ні нащо б не вплинув, але треба визнати, що Порошенко, все ж, кращий оратор, ніж Зеленський. Тобто, це міг бути спосіб перестрахуватись для президента.

Що стосується Петра Порошенка і його команди, то на оцих допитах вони намагаються будувати свою політичну кампанію проти президента Зеленського», - додав він.

Читайте повну версію статті: Посадять чи ні?