Прем’єр Юлія Тимошенко прийняла запрошення глави російського уряду Михайла Фрадкова відвідати Москву.
"Я з великим задоволенням прийняла запрошення Михайла Єфимовича", - сказала Тимошенко в коментарі журналістам в Тбілісі після зустрічі з Фрадковим.
За словами Фрадкова, він запросив Тимошенко обговорити україно-російські відносини у Москві і дав відповідні доручення російським органам влади, щоб така зустріч готувалася. На уточнення, чи може цей візит відбутися влітку, Тимошенко сказала, що це "не виключено".

Фрадков сказав журналістам, що у контактах українського і російського прем’єрів була "певна перерва, але ми її практично компенсували".
Переговори ж у Тбілісі Фрадков назвав "нетривалими, але достатньо інтенсивними", а Тимошенко сказала, що у неї "чудові враження від зустрічі". "Багато речей ми бачимо однаково", - сказала Тимошенко.
За словами Тимошенко, під час наступної зустрічі вони планують обговорити "наповнення конкретним змістом програми ЄЕП" в тих складових, які цікавлять Україну і Росію. "Багато проблем ми можемо зняти у процесі переговорів, немає антагоністичних позицій, які неможливо врегулювати під час переговорів", - сказала Тимошенко.

"Українська правда"