Якщо у нардепа Тищенка є ресторан “Велюр”, в олігарха Коломойського і екнардепа Олександра Шевченка – гірськолижний курорт “Буковель”, які працюють на час локдауну в Україні, то у мера Львова Садового є різдвяний ярмарок.

Таку думку щодо того, чому різдвяний ярмарок у Львові у час локдану й далі працює, в ефірі Народного толк-шоу 12 січня висловила журналістка ІА “Вголос” Яна Федюра.

Вона нагадала: вже у перший день локдауну, 8 січня, у соцмережах було дуже популярним відео подій з-під Оперного театру, де біля львівського ярмарку зібралися тисячі людей.

“Якщо пані директорка (арт-директорка компанії «Львівські ярмарки» Ольга Гренюх, – ред.) казала, що звідти прибрали столики, де можна було пообідати, то лавочки з проспекту Свободи ніхто не демонтував, тому там була величезна кількість людей, які сіли їсти”, – зазначила журналістка і порівняла таке скупчення людей із переповненою маршруткою.

“І якщо директорка каже, що там є дотримання санітарних вимог, це насправді неправда”, – зауважила Федюра.

Також вона зазначила: хотіла би запитати у Ольги Гренюх, чи є у складі засновників, бенефіціарів, контролерів чи керівників ТзОВ «Львівські ярмарки», яке безальтернативно організовує вищезгаданий ярмарок, Ігор Фіняк.

“Система Youcontrol каже, що він є власником ТзОВ”, – уточнила журналістка і додала, що Фіняк також є і членом партії “Самопоміч” та її спонсором.

“Мені здається, це і є відповідь на всі питання, пов’язані з цим ярмарком”.

Раніше ми також писали: