Про це повідомляє інтернет-портал Onet.pl.

У речах чоловіка правоохоронці виявили, зокрема, підроблені печатки нижньосілезького воєводи. Підозрюваному вже висунуто звинувачення. За цей злочин йому загрожує до 8 років ув’язнення.

«Затримання 24-річного чоловіка пов’язано з припиненням діяльності наприкінці 2017 року злочинної групи, яка займалася легалізацією перебування іноземців на території Польщі», – повідомляє Onet Рафал Потоцький, речник Надодрянського відділу Прикордонної служби. Нагляд за слідством здійснює районна прокуратура у Дзєржоньові.

Відомо, що затримання українця відбулося у Варшаві. Чоловікові висунуто звинувачення у шахрайстві і підробці документів. Під час затримання в нього було виявлено договори, рахунки-фактури, ноутбуки, мобільні телефони, сім-карти та готівку, – підкреслює Рафал Потоцький.

Раніше в тій же справі слідчі вже висунули звинувачення проти шести осіб: двох поляків та чотирьох українців.

Механізм шахрайської діяльності полягав у тому, що власники компаній, які насправді не здійснювали ніякої господарської діяльності, реєстрували в бюро зайнятості декларацію про намір залучати іноземців. На підставі цих заяв громадяни України, Росії, Білорусі та Узбекистану отримали візи з правом працювати в консульствах та в'їхали до нашої країни, – пояснює Рафал Потоцький.