План заходів обговорили 6 вересня на засіданні оргкомітету з відзначення Року Йосипа Сліпого під головуванням першого заступника голови Львівської обласної ради Петра Колодія та першого заступника голови ЛОДА Богдана Матолича.

Зокрема, планується 7 вересня, у день смерті Патріарха, проведення Божественної літургії в соборі Святого Юра у Львові та панахиди в крипті біля могили Йосипа Сліпого, а також відвідання Музею Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ в м. Трускавці.

На 29 вересня заплановане відкриття фотовиставки, погашення маркованого конверту, присвяченого 120-річчю Патріарха, та урочиста академія у Львівській опері.

Під час засідання оргкомітету письменник Роман Лубківський, зокрема, запропонував відновити кабінет Йосипа Сліпого в будинку, де зараз розміщено географічний факультет ЛНУ ім. І. Франка, а також звернутися до уряду щодо видання повного зібрання творів Патріарха Йосипа Сліпого.

Нагадаємо, що рішенням № 339 від 20 грудня 2011 року Львівська обласна рада проголосила 2012 рік Роком Ярослава Стецька, Роком УПА, Роком Йосипа Сліпого, Роком Олекси Новаківського.