Серед народних депутатів щонайменше 10 агентів спецслужб. Декілька є і в уряді. Так вважає народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань правової політики Юрій Кармазін.Про це він заявив, відповідаючи на запитання кореспондента ria.ua щодо проведення люстрації на Україні.

“Я категорично виступаю за люстрацію в тому розумінні, в якому вона відбувалася в цивілізованих країнах Європи. Під люстрацією там розуміють не тільки перебування у старому режимі - це як раз не є злочином, а перебування осіб, які уособлюють в собі центральну владу в якості агентур, спецслужб - от це є страшно.

Тому що, коли політик, народний депутат, міністр був в минулому агентом спецслужби і зараз ним залишився, то він людина, яку можна смикати в будь-який момент за ниточку, і вона буде приймати рішення, яке вигідне не українському народу, а іншим силам. Тому можу вам підтвердити, як державний радник юстиції 3-го класу, що серед народних депутатів України є не один - 10 агентів спецслужб, більше того кілька чоловік є і в складі уряду України, тим паче не всі вони є тільки громадянами України, а це вже загроза національній безпеці країни, якщо такі особи опиняються в уряді.”

ria.ua