Про це пише газета «Високий Замок».

За даними видання, депутат Львівської обласної ради Галина Чорна подавала запит до Держінспекції контролю за цінами у Львівській області, щоб пояснили причину «цінового зашморгу» для жителів сіл. Зокрема, до депутата звернулися жителі села Бібщани Золочівського району, які скаржилися на високі ціни на хліб.

«У сільських крамницях буханець хліба коштує щонайменше 4,20 грн., немає мови про дешеві соціальні сорти. Причому білий, чорний, сірий та житній хліб коштує майже однаково», - скаржиться Галина Чорна. Вона також додала, що постачальники хліба до сіл витрачають багато пального на доїзд, а також змушені закладати у вартість погані сільські дороги, - зазначила газета.

Начальник Інспекції з контролю за цінами у Львівській області Любов Висоцька розповіла кореспонденту газети «Високий замок», що торговельна надбавка на хліб не повинна перевищувати 15%. Це передбачено у розпорядженні голови Львівської ОДА. Проте, постачальники можуть враховувати витрати на транспортування. «Якщо вартість хліба у селах завищена, мешканці області повинні повідомляти про це за телефонами 261-09-27, 261-09-31», - сказала начальник інспекції.

Проте, як дізналась газета у голови Золочівської РДА Ярослава Окрепкого, хліб в його районі продається за цінами 3,10 – 3,20 гривні за буханець. «Вперше чую, що його продають по 4,20», - здивувався очільник району.