Співробітники "ДТЕК", яким було адресовано повідомлення Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), перервуть відпустку й візьмуть участь у запланованих на 14 серпня слідчих діях у справі "Роттердам +".

Про це ідеться в повідомленні "ДТЕК" у Facebook.

"Компанія повністю виключає будь-які незаконні дії своїх співробітників та повідомляє про намір співробітників "ДТЕК" відповісти на всі запитання слідства та суду. Співробітники перервуть відпустку та для встановлення істини повернуться до Києва. Вони чітко виконуватимуть свої процесуальні обов'язки відповідно до встановлених юридичних процедур", - сказано в заяві.

"Компанія готова всебічно сприяти встановленню істини, надати результати експертиз та висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці документи доводять безпідставність висунутих проти її співробітників підозр", - додали в "ДТЕК".

Додамо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і НАБУ 8 серпня повідомили про підозру шістьом особам, зокрема ексголові НКРЕКП Дмитру Вовку й ексчлену комісії Володимиру Євдокимову. Підозрюваним інкримінується зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб з метою одержання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб усупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України). Також про підозру повідомлено співробітникам компанії "ДТЕК".

Директор НАБУ Артем Ситник 9 серпня закликав до співпраці підозрюваних у справі "Роттердам +". Він нагадав, що більшість із них не в Україні.

Керівник САП Назар Холодницький зазначив, що слідство очікує позиції сторони захисту щодо справи "Роттердам +".

Як писав "Вголос", суд дозволив одному із підозрюваних у справі “Роттердам+”, колишньому члену НКРЕКП Володимиру Євдокімову, вийти з-під варти під заставу у 2 мільйони гривень.