Про це повідомляє російський телеканал «Дождь»

Цуркін заявив журналістам, що новий міністр транспорту Криму вступить на свою посаду в понеділок, 30 березня.

«Ми виконали своє завдання, зокрема, змогли без фінансування підтримати роботу Керченської переправи. Ми зберегли команду міністерства і його структур, але вона вимагає подальшого оновлення», – зазначив він.

На своїй сторінці у фейсбуці Цуркін написав: «Спасибі всім. Все, що змогли, зробили».

Раніше, 25 березня, міністр транспорту Росії Максим Соколов під час виступу на Морській колегії заявив, що ситуація з підготовкою до літнього сезону на Керченській переправі є тривожною. За словами міністра, справи там йдуть вкрай важко, а часу залишається все менше.

За день до цього стало відомо, що черга вантажівок на пором в Крим розтягнулася вздовж доріг у Слов’янському, Красноармійському та Темрюкському районах Краснодарського краю.

Глава Слов’янського району Роман Синяговський повідомляв, що в його районі своєї черги на пором до Криму чекають 430 фур, з яких тільки 150 знаходяться на обладнаній стоянці, решта – на узбіччях доріг.

За даними на 24 березня, близько 400 машин, серед яких легкові, чекали своєї черги в Темрюкському районі. У Красноармійському районі в черзі перебували близько 200 вантажівок.