Про це сьогодні повідомив головний спеціаліст обліково-мобілізаційної роботи Львівського обласного військового комісаріату Валерій Магаляс під час прес-конференції, інформує кореспондент «Вголосу».

«На жаль, військовозобов’язані не завжди уточнюють у військкоматах своє місце перебування: зміну адреси, роботу за кордоном. Через це в нас виникають певні труднощі з обліком, які впливають на якість мобілізаційної кампанії», – сказав полковник запасу.

Він також нагадав, що всі військовозобов’язані – від 20 до 60-ти років – у разі зміни місця проживання або працевлаштування обов’язково мають повідомити про це військкомати.

Окрім того, Валерій Магаляс акцентував увагу на тому, що всі прикордонні служби поінформовано про військовозобов’язаних, які мають отримати повістки під час 4-ї хвилі мобілізації.

«Ми налагодили співпрацю з прикордонниками і скерували їм списки військовозобов’язаних, які незабаром мають отримати повістки. Якщо така людина виїжджатиме за кордон, на пункті перетину її можуть затримати на кілька годин для уточнення інформації», – пояснив спеціаліст.

Як писав «Вголос», наразі жодних довідок із військкоматів для виїзду за кордон військовозобов’язані брати не повинні.