Про це повідомила прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

«9 липня 2014 року в результаті спільних дій працівників Чернівецької прокуратури  з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та працівників відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернівецькій області припинено протиправну діяльність начальника відділу Чернівецького міського військового комісаріату майора С.. Вказаний офіцер вимагав та одержав від матері призваного за мобілізацією військовослужбовця 500 доларів США за сприяння у складанні та видачі документа, який надавав можливість уникнути направлення у зону антитерористичної операції», - йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування по вказаному факту у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, здійснюється слідчим слідчого управління УМВС України в Чернівецькій області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернівецький прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України Олександр Солдатов.

Закон передбачає покарання за скоєння даного злочину – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.