Про це повідомив т.в.о. військового комісара Львівського обласного комісаріату підполковник Олександр Тіщенко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Олександр Тіщенко зазначив, що цивільне населення повинне зрозуміти, що техніку із підприємств забиратимуть не для потреб окремих осіб, а для держави.

«Бажано, щоб керівники підприємств, які будуть постачальниками техніки, не ставили палки в колеса комісарам і не віддавали ту техніку, яка їм не потрібна. Справа в тому, що офіцери, які були на сході, розповідають, що там техніка пересувається зі швидкістю не менше 100 км/год. Якщо автомобіль починає зменшувати швидкість до 60 км/год, її відразу можуть обстріляти. Це є велика загроза життю людей», – сказав підполковник.

«Тому керівники, які віддаватимуть техніку Збройним силам, нехай не думають, як віддати найгірше. Вони повинні зрозуміти те, що, чим краще вони забезпечать армію, тим більше життів нам вдасться зберегти», – додав він.

Як писав «Вголос», Львівський бронетанковий завод знову відновив активну роботу на замовлення Міністерства оборони України.