Про це сьогодні розповів військовий комісар Львівського обласного комісаріату, полковник Микола Садовський, інформує кореспондент «Вголосу».

Він запевняє, що це штучно роздута історія, яка нічим не завершилася. «Ця історія нічим не завершилася, бо її штучно роздули ті люди, які колись служили в комісаріаті. Вони домовлялися про щось з людьми, які не мали бути мобілізовані, та коли новий комісар почав їх призивати, вони цю хвилю й створили», – розповідає військовий комісар Львівської області

Однак, як додав Микола Садовський, законом не передбачено термін, скільки потрібно бути в зоні АТО, щоб отримати посвідчення. «Там можна бути півгодини і повернутися калікою. Скільки йому поставив завдання старший начальник там бути, стільки він і був», – наголошує Микола Садовський. І додає, що з 19 жовтня Ярослав Анклевич знову їде в зону АТО на 40 днів.

Загалом, за його словами, 20 із 25 військових комісарів з Львівщини, враховуючи 10 нових, уже «пройшли через зону АТО».

Нагадаємо, в червні стало відомо, що за чотири дні перебування в зоні АТО військовий комісар отримав статус учасника бойових дій. Таку інформацію повідомили про бродівського військового комісара Ярослава Анклевича. Екс-заступник бродівського військового комісара Микола Забокрицький повідомляв, що військовий комісар супроводжував волонтерську допомогу та 3 батальйон територіальної оборони на Схід, а через 4 дні він уже повернувся.