Про це повідомляє «Знай», посилаючись на  ГУР Міністерства оборони України.

Розвідники пояснюють таку ситуацію значними втратами особового складу та жорсткою системою примушення до участі в бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України. Ускладнюють ситуацію також регулярні побори з боку командного складу, у тому числі, вилучення награбованого майна.

Зокрема зазначається, що 11 серпня передові позиції самовільно залишили два військовослужбовці 3-ї окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1-го армійського корпусу ЗС РФ.

«Вони були озброєні. Крім того, бойовики заволоділи особистими речами та документами поранених співслужбовців. Зокрема, дезертири викрали паспорт у громадянина Росії Скобєлєва Анатолія Миколайовича», - йдеться в повідомленні ГУР.

Як уточнили в управлінні розвідки, 12 серпня передові позиції 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го армійського корпусу ЗС РФ самовільно залишило шість військовослужбовців, з них троє – зі зброєю.

«Озброєні дезертири пограбували фінансову частину, а також відділ кадрів полку та викрали паспорти громадян Росії, які використовувались у якості документів прикриття кадровими офіцерами ЗС РФ», - наголосили в ГУР.