«Дівчину привезли до нас із порізами стегна, плеча та проникаючою раною в животі, трохи нижче пупка. Внутрішні органи пошкоджені не були. Її прооперували. Ускладнень після операції не було, тому дівчину перевели до хірургії», – розповів Анатолій Стародуб, завідуючий реанімаційним відділенням Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні.

«Дівчина в шоковому стані, у неї переляк, стрес, але рани не смертельні», – каже Віктор Гончарук, хірург дитячої лікарні.

Життю Ірини нічого не загрожує, проте до кінця тижня перебуватиме під наглядом лікарів. Ні дівчина, ні її матір ситуації не коментують.

У школі кажуть, що Ірина з Ніною дружили останніх чотири роки. Ходять чутки, що посварилися через хлопця.

Директор школи характеризує дівчат позитивно. Мама Ніни Гнатенко працює вчителем у цій же школі, але який предмет викладає – не розповідають.

«Так, мама дівчини працює в цій школі, але ким – це персональні дані. Зараз багато негативних коментарів в її бік, чи має вона право виховувати чужих дітей, коли свою не виховала. Можу сказати, що її вини в цьому випадку немає», – коментує заступник начальника обласного управління освіти Андрій Лисак.

«Пригода сталася поза межами території школи, в позаурочний час, тому нічого не можу сказати про інцидент. Вчилися дівчата гарно. Відмінницями не були, але оцінки мали позитивні. А про маму Ніни – вона й надалі працюватиме в школі, ніякого тиску з боку керівництва на неї немає», – каже директор ЗОШ№20 Володимир Малінін.

По справі порушили кримінальне провадження – нанесення легких тілесних ушкоджень. Ніна Гнатенко поки що перебуває у статусі свідка. Тільки коли Ірину випишуть із лікарні, а її історію хвороби вивчать експерти – будуть шукати винних. За статтею кримінального кодексу, злочиннниці світить штраф – 50 неоподаткованих мінімумів, громадські або виправні роботи. Як кажуть у міліції, дівчина неповнолітня, тому відпрацьовувати не буде. А штраф – 850 гривень, за неї заплатять батьки.

Джерело: Gazeta.ua