Про це повідомляє «Радіо Свобода» із посиланням на інформацію речника збройних сил Швеції Еріка Лаґерстена.

За даними відомства, шведська сторона зараз не може «ані підтвердити, ані заперечити» повідомлення засобів інформації про зникнення іноземного підводного човна.

«Ми проводимо розвідувальну операцію в архіпелазі Стокгольма з застосуванням оптичної розвідки, а також морських суден, оснащених якісними підводними датчиками. Активовані одиниці всіх підрозділів збройних сил Швеції – флоту, армії та авіації», – ідеться в повідомленні на сайті оборонного відомства.

«З оперативних міркувань збройні сили Швеції не можуть розкривати жодних деталей операції», – додають у шведському міністерстві.

Провідна шведська газета «Svenska Dagbladet» раніше повідомила про можливе виявлення у територіальних водах країни підводного човна. За даними видання, був перехоплений радіосигнал, який російські військові використовують в екстрених ситуаціях. Також газета відзначала, що перехоплена розмова велася російською мовою.

Російське міноборони заперечує будь-які проблеми з надводними чи підводними кораблями Росії.

«Жодних нештатних і тим більше аварійних ситуацій з російськими військовими кораблями не було і немає», – повідомив офіційний представник міністерства оборони Росії.