Про це власкору Вголосу у Луцьку повідомив керівник Володимир-Волинського міського виборчого штабу ВО «Свобода» Сергій Коба.

На думку Сергія Коби, є підстави стверджувати, що метою їх присутності були певні маніпуляції з поданнями на членів дільничних виборчих комісій, хоча вони мали бути належним чином готовими ще до жеребкування.

Як розповів керівник Володимир-Волинського міського виборчого штабу ВО «Свобода» Сергій Коба, близько 16 години 22 вересня до них поступила інформація про те, що в приміщенні окружкому здійснюються невідомі дії.

«Прибувши на місце разом з Олександром Биком, депутатом Волинської обради від ВО «Свобода», ми застали там двох членів Володимир-Волинської окружної комісії – Валентину Лах від Партії регіонів та заступника голови комісії Володимира Іщенка, який представляє партію «Народно-трудовий союз України». Ми поцікавилися, чим пояснюється їх загадкова присутність в ОВК у таку пору. Але на це не отримали жодної відповіді», - розповів Сергій Коба.

Пояснити свою присутність в передвечірню пору у Володимир-Волинській окружній виборчій комісії №19 прибулим на місце події кандидатам у народні депутати від ВО «Свобода» Сергію Кобі, Олександру Бику, а також членам окружної виборчої комісії представниця Партії регіонів Валентина Лах не тільки категорично відмовилися, але й спробувала використати міліцію для виведення небажаних їм свідків.

«Ми, разом з новоприбулими членами комісії Анатолієм Варцабою та Наталею Кияновською попросили показати документи на членів дільничних виборчих комісій, щоб пересвідчитися, чи все там в порядку. У нас виникла підозра, що двоє членів комісії щось роблять з цими поданнями. Наприклад, виправляють чи дописують заяви, додають відсутні копії паспортів. Наші підозри зросли, коли нам категорично відмовили у законній вимозі. На нашу думку, причиною відмови є невірні дані або фіктивні документи на членів ДВК», – відзначив Сергій Коба.

Після 18 години усі присутні покинули будівлю, де знаходиться ОВК. ВО «Свобода» вирішила вести цілодобове чергування біля приміщення ОВК, щоб уникнути можливих маніпуляцій з документами.