Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

На засіданні комісії також були присутні представники депутатських фракцій. Основним питанням порядку денного стало обговорення Регламенту Волинської облради нового скликання.

«Регламент має бути узгодженим документом усіх фракцій та груп. Тому закликаю вас попрацювати конструктивно. Попередній регламент був надто обширний і недосконалий. Наш підхід до нового регламенту – зробити його простим, доступним, чітким та зрозумілим», зазначив голова постійної комісії, депутат від фракції ВО «Свобода» Анатолій Вітів.

Член комісії Олександр Курилюк повідомив про те, що в новому регламенті передбачено утворення нового органу – погоджувальної ради голів фракцій.

Також члени комісії та запрошені підтримали положення про право кожної фракції чи групи вимагати одноразову перерву під час розгляду одного питання порядку денного.