Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області представляла заступник начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад Мирослава Якимчук.

Основні зауваження до проекту рішення висловив голова комісії, депутат від ВО «Свобода» Анатолій Вітів: «Це положення не сприяє прозорому проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій в області. Сам склад комісії викликає чимало запитань. Чому до неї не включили представників громадськості? Адже йдеться про підприємства, які належать громаді. Чому вона не має права впливати на призначення? Також незрозуміло, чому керувати комісією має саме керуючий справами виконавчого апарату Волинської облради. Не думаю, що ця фігура є незалежною і рівновіддаленою від різних впливів та розуміється у всіх нюансах роботи підприємств».

Також Анатолій Вітів висловив здивування, чому в положенні передбачено, що скарги на рішення конкурсної комісії має розглядати та сама конкурсна комісія: «Конкурсна комісія розглядає скарги на рішення. Це що? Чи може комісія розглядати скарги, які стосуються її ж рішень?»

Депутат запропонував відправити проект на доопрацювання. Втім комісія вирішила розглянути його під час сесії обласної ради і там визначитися з його підтримкою.