Про це Вголосу повідомила прес-служба народного депутата України Олександра Бригинця.

Як пояснив нардеп, ініціатива створення такого об’єднання виникла у кандидатів в народні депутати від Об’єднаної опозиції ще у передвиборчий період.

«Звичайно, створити його вдалося тільки сьогодні, після обрання голови ВРУ, коли й запрацював секретаріат оновленого Парламенту. Сподіваємося, що «Столиця України» стане набагато більшою», – сподівається Бригинець.

Депутат розповів, що об’єднання створюється для відтворення в Києві справжнього самоврядування, виходячи з принципів Магдебурзького права.

Тому МДО «Столиця України» наполягатиме на: відродженні районних рад та обранні Київського міського голови у два тури, на кшталт виборів Президента, на забороні неправомірних вилучень із київського бюджету на користь Державного, на демонополізації послуг Київенерго, Київгазу та Київводоканалу, на зосередженні коштів київського бюджету на підтримку працівників бюджетних установ, на ремонті та утепленні будинків, на облаштуванні міжбудинкових територій, на створенні та облаштуванні парковок та дитячих майданчиків та багато іншому.

«Ми встановили обмеження для вступу до нашого об’єднання обов’язковим проживанням в Києві не менше 10 років для того, щоб в цьому об’єднанні були ті люди, які реально знають і розумію проблеми Києва та шляхи їх вирішення», - пояснив О. Бригинець.

До об’єднання увійшли: К. Ляпіна, В.Бондаренко, Д.Андрієвський, В. Ярема, С Терехін, Л. Ємець, А. Іллєнко, О. Чорноволенко, В. Яворівський, В. Ар’єв, М. Катеренчук, О.Доній та О. Бригинець.

На час створення об’єднання його керівником призначається народний депутат України В.Бондаренко, який переміг в Святошинському 218-му мажоритарному окрузі Києва з найвищим показником прихильності людей – понад 44% голосів.