"Оскільки наявні підстави для призначення позачергових виборів Київського міського голови, слід призначити дані вибори. З метою суворого дотримання вимог виборчого законодавства вибори пропонується призначити на неділю, що буде наступною після спливу обов’язкового 60-денного строку підготовки до виборів",- йдеться у пояснювальній записці проекту постанови поданої В.Яворівським.

Крім того, депутат-опозиціонер також зареєстрував і другий проект постанови "Про призначення чергових виборів депутатів Київської міської ради". Зокрема, проектом постанови пропонується призначити чергові вибори депутатів Київської міської ради через 60 днів з дня прийняття цієї постанови. Центральній виборчій комісії та Кабінету міністрів України доручається, у межах своїх повноважень, забезпечити проведення цих виборів.

Відповідні документи розміщені на офіційному сайті парламенту

Нагадаємо, вчора Верховна Рада знову відмовилася призначити вибори мера Києва та Київради. Парламентарі провалили відповідний проект постанови, внесений депутатом від фракції "Батьківщина" Володимиром Яворівським. Її підтримали лише 200 народних депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів.

Як відомо, опозиція вимагає призначити вибори у Києві на 16 червня.

Як повідомлялося, Верховна Рада 2 квітня не змогла призначити чергові вибори київського міського голови і депутатів Київської міської ради на 2 червня.

Джерело: УНН