Про це повідомив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський, повідомила прес-служба облдержадміністрації.

До 1 листопада такі навчання заплановано провести в усіх без винятку районах області

«Сьогодні ми живемо в умовах проведення антитерористичної операції на сході України, тому всі громадяни повинні бути готовими до тих загроз, які постали перед Україною, в тому числі техногенного і екологічного характеру. Населення Львівщини має знати порядок дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, а також оволодіти елементарними практичними навиками домедичної та першої медичної допомоги», – пояснив керівник Львівщини.

За словами Турянського, такі заходи проводяться в країні на виконання протокольного доручення Адміністрації Президента України. «Ми прагнемо під час цих навчань максимально скоординувати та відлагодити роботу усіх служб області, які можуть бути задіяні у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Ще одне важливе завдання – це навчання волонтерів та усіх добровольців», – зазначив Юрій Турянський.

Керівник Львівщини безпосередньо взяв участь у навчаннях і освоїв навики з надання домедичної допомоги. «Навчився робити штучне дихання, знаю, як надавати допомогу при травмуванні та ушкодженнях. Це елементарні навики, які можуть врятувати життя людини. Тому закликаю мешканців Львівщини брати активну участь у таких навчаннях», – зазначив Турянський.