У випадку захвату податкової УМВСУ у Львівській області застосовуватиме спеціальні заходи.
Так прокоментував „Контекст-медіа” начальник УМВСУ у Львівській області Олег Сало заклик штурмувати ДПА у Львівській області, який прозвучав сьогодні на позачерговій сесії Львівської облради.
До неозброєних людей, які можуть піти на податкову, можна застосовувати спеціальні засоби — і шумові, і звукові, і сльозоточивий газ аж до зброї, — сказав він.
Він відзначив, що прийняте позачерговою сесією Львівської облради рішення щодо призначення нового керівництва є нелегітимним.
Як повідомляло агентство, сьогодні, на позачерговій сесії облради депутати відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, першого заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та начальника управління пасажирського транспорту Львівської ОДА Ігоря Думу.
Сьогодні Львівська облрада перебрала на себе функції виконавчої влади в області. Депутати також прийняли рішення „Про створення виконавчого комітету Львівської облради”.