Чергове пленарне засідання ЛОР відбудеться у вівторок, 22 жовтня, інформує кореспондент Вголосу.

Перерву у засіданні Петро Колодій оголосив через відсутність кворуму у сесійній залі після обідньої перерви. Як відомо, першим питанням на сесії ЛОР після обіду була інформація виконавчого комітету Львівської міськради щодо забезпечення виконання заходів із закриття та рекультивації Львівського міського сміттєзвалища. Доповідачем по цьому питанні був мер Львова Андрій Садовий.

Послухавши виступ Садового, депутати спробували прийняти рішення з цього питання, зокрема рекомендувати ЛМР дати належну оцінку міському голові та виконкому щодо роботи із закриття Грибовицького сміттєзвалища, однак у них не вистачило голосів.

Крім того, не підтримали депутати пропозицію голови фракції ВО «Свобода» у ЛОР Андрія Холявки визнати незадовільною роботу Львівської ОДА з цього питання.

Загалом депутати ЛОР сьогодні затвердили менше 10 питань, тоді як у порядку денному XXVI сесії Львівської обласної ради 65 питань.

Як писав Вголос, на попередньому засіданні сесії Львівської облради депутати погодили проект Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Олеська, між державою Україна, компанією «Шеврон» Юкрейн Б.В.» та ТзОВ «Надра Олеська».