Про це Вголосу повідомили в адміністрації парку.

Маршрут автобусно-пішохідний загальною протяжністю 42 км. Початок і закінчення мандрівки у селищі міського типу Івано-Франкове.

Відвідувачам пропонують оглянути та почути змістовні розповіді про церкву Зіслання Святого Духа та пам’ятник воїнам УПА в селищі Івано-Франкове, поховання сотника УПА Бата, криївку у с. Велике Поле, щойно відкритий меморіал загиблим австрійським воякам у часи Першої світової війни, музей зброї місцевого краєзнавця Віталія Гавгуна, захоронення часів Першої і Другої світових воєн у с. Лелехівка

Першу екскурсію за новим туристичним шляхом провела екскурсовод Яворівського національного природного парку із групою вчителів району Світлана Плесак.

На думку директора Яворівського національного природного парку, Заслуженого природоохоронця України Михайла Біляка – новий автобусно-пішохідний маршрут є надзвичайно цікавий, унікальний за змістом і не має аналогів. Тому вартий уваги різним віковим категоріям відвідувачів. Адже це унікальна форма пізнання історії краю, його героїчних сподвижників.