Про це повідомляють у прес-службі Яворівського національного природного парку.

В намічених заходах задіяне широке коло науковців, представників туристичних фірм, студентів, закордонних відвідувачів.

Тиждень розпочали творчою зустріччю фахівців Яворівського парку з представниками туристичних фірм Львівщини. На ній були висвітлені питання використання території природно-заповідного фонду в рекреаційно-туристичних цілях, а також особливості організації екскурсійної діяльності на території національних природних парків у різні пори року на прикладі Яворівського парку.

Також до Всесвітнього Дня туризму став семінар для студентів Екологічного коледжу Львівського НАУ спеціальності «Туристичне обслуговування». Перед студентами були розкриті такі тами «Розвиток туристично-рекреаційної діяльності в Яворівському НПП», презентація «Всесезонність туризму у Яворівському НПП», «Екопросвіта молоді – один з факторів розвитку екологічного туризму», «Розвиток альтернативних напрямків туризму в межах біосферного резервату «Розточчя».

Відбувся також вже традиційний фестиваль туристичної пісні «Бабине літо», який у Яворівському парку організовують до Всесвітнього дня  туризму. Однак, у зв’язку із складною військово-політичною обстановкою в країні  цього року XVI  молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо 2014», змінив формат. Постійним учасникам запропоновано записати відеосюжет виступу за програмою фестивалю, який співробітники Яворівського НПП планують  змонтувати і надіслати нашим бійцям АТО на підтримку їх бойового духу.