У Яворові була здійснена спроба зірвати святкування 13 річниці незалежності України, — про це сьогодні повідомив журналістів голова Яворівської райдержадміністрації Микола Довба.
24 серпня у Яворові група близьких соратників Віктора Ющенка, зокрема його довірена особа Василь Пазеняк, керівник Яворівського районного виборчого штабу Віктора Ющенка Володимир Сичак та отець-декан Яворівського деканату УГКЦ Роман Піта, публічно вчинивши дебош, фактично зірвали святкування Дня незалежності у райцентрі.
Як стверджує Микола Довба, на богослужінні в церкві святого Юра у Яворові, 24 серпня о. Роман Пітко закликав мирян до непокори існуючій владі, спонукав їх до боротьби.
Після літургії у Яворові соратниками Ющенка був проведений несанкціонований мітинг в підтримку Віктора Ющенка, на якому також звучали заклики до непокори владі.
На святковій академії, яка відбувалась у Яворові з приводу 13 річниці незалежності України, Роман Піта, Василь Пазиняк та Володимир Сичак намагались завадити проведенню концерту, вихоплюючи мікрофони, та висловлюючи незадоволення владою.