Про це повідомляє Укрінформ.

«Нова структура з інституційного співробітництва між країнами «Східного партнерства» та країнами-членами ЄС є більш компактною та зосередженою на найбільш ефективному проведенні реформ та реальних результатів для громадян», - пояснили у Євросоюзі.

Захід із започаткування нової структури ініціативи пройде під головування єврокомісара з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханесса Гана за участю високопосадовців з України, Грузії, Молдови, Вірменії, Азербайджану та Білорусі.

Ключові елементи оновленої структури, платформ і панелей віднині будуть скоординовані з чотирма пріоритетами «Східного партнерства». Вони спрямовані на зміцнення урядування, економіки, зв'язків та суспільства.

Найвищими форматами обговорення політики «Східного партнерства» залишаться саміти на рівні глав держав та урядів, а також зустрічі на рівні міністрів закордонних справ і секторальні міністерські зустрічі.

Взаємодія на усіх рівнях у форматі «Східного партнерства» включатиме парламентський вимір «EURONEST», Конференцію місцевих і регіональних влад (CORLEAP), а також «Форум громадянського суспільства».