За словами керівника Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента Андрія Гонча рука, «останні події і заходи, які були здійснені усіма гілками української влади в усіх сферах як внутрішнього життя, так і у взаєминах з ЄС, у тому числі у вирішенні деяких питань так званого «вибіркового правосуддя», свідчить про серйозний прогрес щодо створення належної політичної атмосфери».

Це, за його словами, робиться «Заради досягнення головної мети – підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту «Східне партнерство» у листопаді цього року».

Однак європейці, вітаючи останні кроки влади, кажуть, що звільнення Луценка не достатньо. Про це у вівторок у Брюсселі заявила прес-секретар Європейської комісії Майя Кочіянчич, очевидно маючи на увазі справу Тимошенко:

«Ми вітаємо звільнення Юрія Луценка та іншого міністра з тюрми. Ми вважаємо, що це важливий крок у правильному напрямку, але водночас ми закликаємо українську владу терміново виконати те, що зафіксовано у підсумковому документі підписаному нами у грудні. А точніше - вони мусять вирішити ще одне питання щодо вибіркового правосуддя, яке залишається нерозв'язаним».

Джерело: Голос Америки