Про це він заявив у ході обговорення на сесії Львівської облради питання «Про звіт щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки» вчора, 1 березня.

«Хочу сказати вам, шановний голово обласної ради, що у вашій фракції в обласній раді, а також у фракції «Свободи» в міській раді є власники культурно-ресторанних закладів, закладів водних видів спорту. І зайшовши на сайти цих закладів, можна вжахнутися, там є папівголі дівчата, там є заходи, які проводяться в основному російською мовою і за участю російських виконавців, там є дискотеки, на яких в основному звучить «Одесса - мама». Хіба ви цього не бачите, люди добрі?», - сказав Ігор Грещук.

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич у відповідь на закид регіонала відповів: «Шановний представнику Регіонів, ви напевне,  про дівчат Президента наслухалися і про весну, що верзете такі дурниці».

Нагадаємо, Львівська обласна рада провалила проект рішення про мову. Забракло голосів, щоб ухвалити запропонований проект за основу. За проголосувало 57 депутатів (потрібно як мінімум 59). Згодом голова Львівської обласної ради Олег Панькевич запропонував проголосувати за те, щоб повернутися до цього питання ще раз. Потрібно було дві третіх голосів (77). "За" проголосувало тільки 69 депутатів.