У Запоріжжі проросійська організація «Полк Перемоги» проводить акцію на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляє «УНІАН».

Зазначається, що кілька десятків літніх людей із червоними кульками, квітами та портретами загиблих родичів зібралися на площі Маяковського і пішли колоною до Алеї Слави, щоб покласти квіти до пам’ятника. Ходу супроводжує поліція.

Організатором цього заходу є проросійська організація «Полк Перемоги».

Також серед організаторів акції – екс-народний депутат України, голова обласного комітету КПУ Олексій Бабурін. Один з учасників акції прийшов на захід у футболці з комуністичною символікою, а також із плакатом із «георгіївською стрічкою». Після бесіди з поліцейськими чоловік застебнув куртку і сховав заборонену символіку.

Зі свого боку представники «Демократичної сокири» паралельно проводять акцію «Безсмертний Грут», пише «061.ua». Третій рік поспіль вони прийшли на площу з табличками із зображеннями кіногероїв із «Гри престолів» і фільмів «Marvel» як тролінг на таблички, які використовує «Полк Перемоги».

Учасники цієї акції кажуть, що вони не проти згадувати ветеранів Другої світової війни, але проти робити це в рамках проросійських пропагандистських акцій у дусі «Безсмертний полк». Щоб не допустити зіткнень, обидві акції супроводжує велика кількість правоохоронців. Учасники акцій пішли ходою по проспекту окремо – спочатку «Безсмертний Грут», потім – «Полк Перемоги».

Додамо, що у столиці України провели ходу учасники «Безсмертного полку». Мітинг відбувався у парку Слави.