Як інформує прес-центр СБ України, за завданням кураторів з т. зв. «ДНР», чоловік розміщував в Інтернеті на різних інформаційно-політичних сторінках антиукраїнські матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу. Запорожець також закликав до акцій громадської непокори чинній владі, розміщував іншу інформацію для збільшення соціального напруження в суспільстві та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в регіоні. Себе він позиціонував як прихильника ідеї створення фейкової «запорізької народної республіки» у складі так званої «Новоросії».

Співробітники спецслужби також встановили, що 2015 року та на початку 2016-го чоловік з власної ініціативи через мережу Інтернет передавав ФСБ зібрані ним персональні дані, адреси, номери телефонів представників патріотичних організацій та проукраїнських діячів регіону.

Інтернет-агітатор пересилав своїм кураторам також відео- та фотоматеріали з детальним описом охорони та слабких місць, стратегічних та оборонних об’єктів регіону, які сам збирав. За оперативними даними, цю інформацію використовували для підготовки диверсій на території Запорізької області.

Під час обшуків правоохоронці вилучили в запорожця комп’ютерну техніку з доказами антиукраїнської діяльності.