Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

У момент виникнення загоряння повз будинок проходили троє юнаків.

«Ми йшли на навчання та побачили, що з вікна однієї з квартир йде дим. Одразу викликали рятувальників, а потім я побіг до дверей квартири, намагаючись додзвонитись до господарів. Двері ніхто не відчинив. Потім почулися крики маленької дівчинки. Ми знову побігли до вікна, потрапили у квартиру», – згадує події студент 4-го курсу Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту Андрій Вахоцький.

19-річні Денис Воробйов та Віталій Халявкін, потрапивши до квартири, почали гаситиполум’я підручними засобами. В цей час 18-річний Андрій знайшов дитину та спустив її з вікна квартири. Потім юні рятівники перекрили газопостачання та повністю загасили загоряння.

«Я вирішив перевірити, чи є у квартирі домашні тварини та повернувся до задимленого помешкання. Там побачив дівчину, яка спала. Дуже важко булодихати. Я розбудив дівчину, вибив двері та разом ми покинули приміщення», – розповідає Андрій.

Коли мати дівчинки повернулась додому, побачила біля будинку пожежну машину, багато людей та свою заплакану дитину. Зараз життю маляти нічого не загрожує. Маленька Єва заспокоїлась та познайомилась зі своїми рятівниками. Вже через кілька хвилин дитина гралась у пісочниці.