Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з главами церков щодо святкування Великодня в умовах поширення коронавірусу.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зокрема Зеленський зазначив, що наразі триває підготовка проєкту "Великдень вдома", за допомогою якого буде можливо відствяткувати релігійне свято вдома та не відвідувати службу у церкві, де зазвичай збирається велика кількість людей, в тому числі і з-за кордону.

Глава держави зауважив, що очільники церков розуміють, що наразі необхідно обмежити кількість людей під час проведення обрядів, проте питання щодо святкування Великодня є найскладнішим.

Як відомо, священники усвідомлюють, що богослужіння можна провести у вигляді відеоконференції.

Також президент провів нараду з представниками місцевої влади, де вони обговорювали питання щодо необхідності розміщення патрулів біля церков та храмів.

Зазначається, що у разі потреби правоохоронці пояснюватимуть вірянам, що скупчення великої кількості людей небезпечне не лише для них, але й для оточуючих.

Крім того, Зеленський заявив, що існує домовленість з главами церков , що вони можуть залучити представників обласних штабів, які займаються запобіганням поширенню коронавірусу,  якщо виникне така потреба.

Як писав "Вголос", “Має перехворіти 80% людей”: лікар зробив гучну заяву про коронавірус.