У фракції «Слуга народу» розробили спеціальну стратегію спілкування з журналістами.

Про це пише theБабель із посиланням на керівників фракції СН.

Як зазначає ЗМІ, у фракції вибрали трьох спікерів, які можуть говорити, що вважатимуть за потрібне.

«Це Дмитро Разумков, Олександр Корнієнко і Давид Арахамія», - розповів співрозмовник.

Крім того, пишуть журналісти, є група з 50 депутатів, які можуть ходити по ефірах.

"Для них в щоденному режимі готують тези для коментування. Цим займається група, куди входить Корнієнко, Микита Потураєв, технолог Денис Семенов і нардеп Євгенія Кравчук. З боку Офісу президента туди входить Кирило Тимошенко, - це потрібно для того, щоб позиція фракції збігалася з позицією офісу президента, тому що багато речей робляться з коліс", - пояснило джерело.

Він також додав, що більше половини депутатів фракції «не горять бажанням спілкуватися з журналістами» через незручні запитання.

"Для них це спілкування почалося в Трускавці з "іспитів по статтях Конституції" і питань про весільному фотографу, але готові спілкуватися з журналістами, якщо вони відносяться коректно", - зазначив співрозмовник theБабеля.

На репетиції першого пленарного засідання Ради, пише ЗМІ, депутатам від «Слуги народу» роздали тези, як правильно відповідати на запитання преси.

Наприклад, депутатам начебто рекомендують коментувати депутатську зарплату так: "Це менше, ніж отримує менеджер середньої ланки у великій компанії"; "Під час каденції я не повинен думати про те, де б заробити грошей".

Депутатам, які займалися бізнесом, нібито радять підкреслювати таке: "Я маю все, що потрібно, щоб гідно жити. Мені не потрібні яхти, літаки, відпочинок на Мальдівах. Ми сюди йдемо не гроші заробляти, а міняти Україну".

На питання про помічників, пише ЗМІ, радять говорити, що люди готові працювати за невеликі гроші (середня зарплата помічника - 19 тисяч гривень), згадувати про волонтерів, студентів і активістів.

У розмові про головні стратегічні завдання нібито рекомендується акцентувати увагу на відновленні довіри, економічному зростанні та боротьбі з корупцією.

Про загиблих на Донбасі бійців начебто рекомендується говорити так: "Ми несемо відповідальність перед тими, хто загинув за нашу незалежність", "29 серпня обраний Днем пам'яті захисників України, тому що в цей день в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі".